Öncelikle hakkımızda hayırlısı!

Sonrası ise;

”Türkiye’nin Bağımsız Reklamcılık ve Fikir Platformu’’ söylemiyle yola çıkan, ”Daima Az ve Öz İçerik” mottosuyla yoluna devam eden Fikirçok.net; içinde bulunduğumuz iletişim dünyası ve bununla birlikte yaratıcılığın kendini gösterdiği her alanda söz söyleme ve fikir beyan etme hakkını kendinde görerek beta versiyonunu 1 Ocak 2013 itibari ile yayınlamıştır.

Fikirçok.net olarak ana hedefimiz:

Çok sesliliği ve farklı düşünceleri hakim kılmak adına akademisyen, öğrenci, stajyer, çalışan, çalışmayan, genç ya da yaşlı demeden bir fikrim var diyen herkesi tek bir çatı altında buluşturmaktır.

İlgilendiğiniz sektör ne olursa olsun benim de söyleyeceklerim var diyorsanız bu çatı sizi de kapsamakta. Yani reklamcılıktan halkla ilişkilere, pazarlamadan medyaya, dijitalden teknolojiye, offline’dan online’a içinde insan ve fikir olan her konuya elimiz uzansın, kalemimiz değsin diye kuruldu Fikirçok.net.

Eleştiri dozunun bi’ tık artırıldığı, fikri analizlerin yoğunlaştırıldığı, ortaya konulan her düşüncenin özgürce konuşulduğu ve nihayetinde yeni bir fikrin oluşturulmasını amaçlayan Fikirçok.net; tamamen imece bir katkı ile reklam alma kaygısı gütmeden kurulmuş bir blog durumunda olup gelişimine devam etmektedir. Düşüncelerin ve fikirlerin sınırlandırılmadığı Fikirçok.net bünyesinde; standartların dışına çıkan ve seslendiği kitleye yeni bir şey söyleme kaygısı güden her içerik sansürsüz bir şekilde paylaşılmaktadır.

Fikirlerine ve düşüncelerine güvenen; ‘benim de bir fikrim var’ diyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Ben yazımı yazarım, beni bürokrasiyle uğraştırmayın diyorsanız şuradaki Fikir Ver sekmesini inceledikten sonra Fikirçok.net’i kendi mülkünüz gibi kullanabilirsiniz.

Fikirçok.net çatısı altında düzenli yazarlık yapmak için kendinizi kısaca tanıtan bir e-postayı, fikir@fikircok.net adresine atmanız yeterli olacaktır. (İşveren değiliz, lütfen cv atmayınız efendim.)

Ağır hakaret, derin siyaset içermediği sürece hiçbir içerik bu platformda sansürlenmeyecek aksine sitenin en güzide yerlerinde sergilenecek, yayınlanacak ve duyurulacaktır.

Evet, farkındayız. Alıştığınız portallardan biraz farklıyız çünkü bağımsızız. Birileri gücenecek diye sesimizi kısmayız. Kısamayız.

Az ve öz içeriğin peşindeyiz.

Fikriniz çok, düşünceleriniz de net ise bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Fikirçok.net Ekibi

Leave a Reply