Aklımızda! | 17 Ağustos depremi için yapılmış etkileyici bir film

blank
blank

17 Ağustos Gölcük depreminin acıları hala çok taze. Üstünden ne kadar zaman geçse de unutulmaması gereken bir felaket. Yapılan yanlışların tekrar edilmemesi için bu gibi işlerin üretilmesini çok önemsiyorum. Yaşanan acıların elbette bir tarifi yok ama anlatmamın birçok yolu var. Bunu da ancak bu acıyı yaşayanlar anlatabilir.

İzmit merkezli bir ajans olan Loft Studio’s ise yaşanan travmayı başarılı bir şekilde yansıtmış.

Ajans : Loft Studio’s

vimeo.com/136619113

Metin Yazarı : Merter Dağdemir

Sanat Yönetmeni : Eda Canbey

Prodüksiyon : Umut Türkköylü

Leave a Reply

1 comment

 1. blank

  nuri deniz

  en sevdiğim reklamlar hani hep başkalarının yapıp bizimde adamlar zeki deyip izlediğimiz konuşma olmadan dünyanın hangi ülkesinde izlenirse izlensin herkesin anladığı evrensel espirili zeki reklamlarlardır.
  ülkemizde o reklamları yapacak o kadar zeki yaratıcı ınsan var ama onalara fırsat veren insan yok Allahtan sizin gibi fikre değer veren bir site var çünkü en büyük değerler fikre verilen değerle başlar.

  bir fikrinmi var evet var
  adam wolksvagen marka arabasıyla yol alırken birden silen sesi ile irkilir motorize polis ekibi tarafından aracını durudur işareti yapılır adam durur iki polis adamı aşağı inme işareti yapar adam şaşkın iner polislerden biri eğilip arabanın altına bakar
  bagajı açıp oraya bakar sonra içeri girip koltukları inceler torpidoyu açar kağıtlara bakar döşemeleri yoklar sonra çıkar yanındaki polise tamam işareti yapıp motorlarına binip giderler sürücü şaşkın arabasına biner tam torpidoyu kapatacakken yan koltukta bir kağıt görür alır ve notu okur ( SATMAK İSTERSEN ARA 05437626960)