Avansas.com ve Faik Öztürk’ten Cimri Patron Konsepti | Türkiye’nin En Cimri Patronu5

blank
blank

Türkiye’nin lider online ofis marketi Avansas.com ve dikkat çeken viral kampanyalara imza atan Cheil Türkiye, Faik Öztürk’ün başrolünde yer aldığı eğlenceli bir viral kampanyaya imza attı. Kasım ayında offline mecralarda farkındalık kampanyası yapacak olan Avansas.com, farklı mecralarda ses getirecek bir proje yapmak için Cheil Türkiye ile ortak bir proje yapmak için masaya oturdu.

 Yoğun bir çalışma sürecinin ardından Cheil Türkiye, Avansas’ın güçlü aktörlerinden biri olduğu digitalde bir kampanya yapmaya karar verdi. Fikrin organik şekilde yayılabilmesi için de esprili kişiliği ve doğallığıyla herkesin sempatisini kazanan Faik Öztürk işini bilen cimri patron rolüyle kampanyanın merkezine konuldu. Amaç; Avansas.com’un “Kazandıran Ofis Marketiniz” sloganı ile ofislerin tüm ihtiyaçlarını en hızlı şekilde, katma değerli hizmetlerini dikkat çekici bir yolla tüketicilere duyurmaktı. Fikrin merkezinde ofis çalışanları ve ofis ihtiyaçlarını karşılayan satın alma personeli arasındaki gerilim yer aldı.

Faik Öztürk’ün esprileri ve şarkılarıyla komik anlara sahne olan çekimler 2 gün sürdü. Filmin yönetmenliğini pek çok markaya yaptığı başarılı viral filmlerle adını duyuran Can Sarcan üstlendi. Filmde son günlerin dillere dolanan türküsü “Entarisi Dım Dım Yar” sözleri kampanyaya uygun şekilde yeniden yazılarak kullanıldı.

 Herkesin yakından bildiği korku filmi klişeleriyle başlayan viral film, Faik Öztürk’ün sürpriz şekilde ortaya çıkıp şarkı söylemeye başlamasıyla eğlenceli bir hale dönüşüyor. Filmde kılıktan kılığa girerek izleyicilere çok komik ve keyifli dakikalar yaşatan Faik Öztürk, eğlenceye devam etmek isteyenleri filmin sonunda Faiktenal.com ‘a davet ediyor. Eğlence Faiktenal.com’da tam gaz devam ediyor.

KÜNYE

Pazarlama Direktörü: Sedat Anak

Marka Müdürü: Yavuz Öner

Tasarım Takım Lideri: Gizem Yüzaklı

Marka Uzmanı: Serhat Şahin, Zeynep Ezgi Arslan

Dijital Pazarlama Takım Lideri: Hakan Çokiçli

Kıdemli Dijital Pazarlama Uzmanı: Burçin Türkmen

Reklam Ajansı:

Reklam Ajansı: Cheil Türkiye

Yaratıcı Yönetmen: Tolga Hirsova

Reklam Yazarı: Nergiz Herdem, Şenil Topçu

Sanat Yönetmeni: Emrah Doğru, Burcu Dayanıklı

Stratejik Planlama: Arda Kuş

Müşteri İlişkileri Direktörleri: Cihan Sel

Müşteri İlişkileri Yöneticisi: Bahan Ersen

Dijital Proje Yöneticisi: Mert Maviş

Yapım Evi: Filmisarcan

Yönetmen: Can Sarcan

Yardımcı Yönetmen: Koray Taşan

Yapım Sorumlusu: Abdullah Taylan

Ses&Müzik: Ses Sanayii

Leave a Reply

1 comment

  1. blank