blank

Bedava mı? Vallahi bedava! | Audi R8 Reklamı

Merhaba canlar!

Uzun zaman oldu yazmayalı farketmişsinizdir(yek yea nereden farkedeceğiz dediğinizi duydum!) Yazmamamın sebebi öyle boş boş oturup arka yastıklarımı eskitmek değil. 3-4 aydır abuksubuk şeyler oluyor hayatımda. Pişmiş tavuk kıvamına geldiğim bu dönemde Teletubbies’lerin saçma zamanlarda doğan güneşi gibi bir güneş doğdu üstüme. Hani bir kaç yazarın daha hayıflandığı staj konusu vardı ya? Hah işte o şeytanın bacağını kırdım. O abuk zamanlarda doğan Teletubbies güneşi meğer David güneşiymiş…

Bir süredir Ogilvy&Mather’da staj yapıyom :O (sizin yanınızda diye şımardı teyzesi)

İş bir yandan okul bir yandan giderken “heh okul bitti, daha rahat olur şimdi” dememe kalmadan direniş başladı. Yine iş ve direniş arasında savrulmaktan ne reklam izler ne de buraya yazar oldum. Geçen gün Senior Stajyer’ciğimizle iki lakırdının belini kırarken “yannız fikircok.net…hani yani…ihmal ettik lan” dedik. Veee we are back, bitchezz!

Son zamanlarda vasat işlerden değil de hasta olduğum işlerden gidiyorum farketmişsinizdir(yek yea nereden farkedeceğiz dediğinizi duydum! Yine!) Bu da o harika işlerden biri. Mis gibi zeka kokuyor! İçgörü çok sağlam. Ürün, fikirle mükemmel uyum göstermiş, mecra çok iyi ve her şeyden önemlisi be-da-va!  Biz bu işi beleşe yapıyoruz lafını duyan müşterinin suratı ise en çok merak ettiklerim arasında. Çok konuştum, izleyelim.

Leave a Reply

1 comment

  1. blank

    Sinan K.

    Güzel ancak bu fikir daha önce, yanlış hatırlamıyorsam Lamborginhi tarafından kendi sitesinde kullanılmıştı.