Vestel virali!

Ben birşey demiyorum, dilim kötüyü söylemeye varmıyor… Halimize üzülmeyin gençler ibret alın, ibretlik paylaşım!
Çünkü hayattaki “asla”larımız için bir örnek teşkil ediyor. “Mutlaka”lar içinse örneklik paylaşımlar devam ediyor, edecek. Yahu bakkal reklamcı kafasıyla bakmaya çalıştığımda bile bir tat alamıyorum. N’olur gelip de “Ama bunda emek var hemen de kötülemeyin, amaca hizmet ediyor” demeyin, yok yok tutulacak bir tarafı yok…

Emeği geçen herkese hayatta başarılar. Buyrun izleyin.

Vestel – Asmadan Gel Asmadan

Asmadan Gel Asmadan | izlesene.com

Leave a Reply

20 comments

 1. blank

  didem

  çok güzel bence, yok yok olmamış ya da fena değil sanki,, pff öğrenci fikri ya da müzik sanki iyi mi be? yok be olum çok kötü.. bu neyy lan şizofren oldum

 2. blank

  Cem Etyemez

  başıma bir şey gelmeyecekse, güldüm. : )

 3. blank

  Pelin Ergün

  Tabi yahu biz de güldük:)

 4. blank

  Sİnan Kars

  Bende diyordum çamaşır asma teli başka ne işe yarıyordu:)

 5. blank

  Erkan Malçok

  Hatır için bile 1 dak. izlenemez. Ama şimdiden bundan daha kötüsünü yapan biri olacak mı? Zor! Arçelik’e imkan versen bu aklına gelmezdi.

 6. blank

  Umur Burak Ayaz

  Ben küçükken kendini Pokemon sanıp balkondan atan çocuk vardı, Pokemon onun yüzünden yasaklanmıştı bir ara… Sanırım onu oynatmışlar reklamda.

 7. blank

  emir

  Best Greek ad ever!

 8. blank

  Mehmet Göktepe

  Kimse de dememiş mi ki, “ya abiler bunlar uçacak ama şu demirlerin arasını bir şey ile kapatalım da gerçek kanat gibi olsun.” diye?

 9. blank

  reklamcılıköğrencisi

  Uçmuşlar gerçekten gözüm kör olaydı da görmeseydim offf kara gün

 10. blank

  RSO

  Her reklamın sonunda ajansın adı yazmalı bence. Hem bunlar azalır hem de biliriz kimin ne olduğunu.

 11. blank

  misafir

  Bence çok iddialı bir çalışma, reklam taban değerlendirme kriterlerini oldukça aşağıya çekmiş gözüküyor, çan eğrisi misali, kolay kolay daha kötüsünü yayınlayamayacakları için vestel marka bilinilirliğini epey artırmış olacak, tebrik ediyoruz.

 12. blank

  yorumçok.net

  Makineyi kuran ustamızda seri katil tipi var, 13. saniyede T-Bag bakışı atarak aileyi pasifize etmiş, sahne etkileyici, abimizin 30.saniyede galata kulesi önünde amudi yükselişi de Red Hot Chilli Peppers grubumuzun çıkış yakaladığı Otherside klibine atıf olmuş bir nevi, 32.saniyedeki Gaz-Man hareketinin alıntı olduğu çok bariz, daha creatif bir şeyler bulunabilirdi. 57.saniyedeki askılıkla uçan insanların seri halde geçişleri GORA’ya gönderme gibi dursa da, bence 1.33 deki görüntüyle BattleStar Galactica’daki centerionlara gönderme olması ihtimali daha yüksek. Reklamın her yerinde sanatsal bir zerafet söz konusu ama bunu daha çok imgelerle vermek istemişler, sade bir anlatım dili kullanabilirlerdi. 1.11 den sonraki sahnelerde kayan yazı ile müzik sözü arasında bir senkron soru yaşanıyor, dikkati dağılan seyirciyi tekrar ekrana kilitlemek için kullanılmış olsa gerek, sıradışı bir çalışma olmuş. Başarılı buldum.

 13. blank

  ads

  Ben Vestel yöneticisi olsam bu reklamın sonuna ‘Arçelik’ yazıp piyasaya sürerdim. En büyük rakibimin yönetim kurulu istifa eder, CEO’su bu utançla yaşamaktansa intihar eder, çalışanları greve gider, hisse senetleri şok düşüşler yaşayarak değer üstüne değer kaybederek şirket piyasadan silinip giderdi. Ben de pazarın hakimi olurdum, Vestel büyük bir şansı tepmiş, yazık etmiş.

 14. blank

  opostacı

  kim yapmış bunu, reklam demedim dikkat edersen.

 15. blank

  atakan

  Düşünce güzel ama aktarım çok kötü.

 16. blank

  savaş yeşildağ

  Lannn noluyo olm burada, ne yaptınız la siz. sanat eseri, şaheser, dayanılmaz ve kesinlikle bunun montaj öncesi hallerini elimizde bulunadurmamız lazım, ilerde çokkk değerlenir…

 17. blank

  keleşcan

  duygularıma tercüman:

  ads Yorumu:
  Mart 13 2013 23:58
  Ben Vestel yöneticisi olsam bu reklamın sonuna ‘Arçelik’ yazıp piyasaya sürerdim. En büyük rakibimin yönetim kurulu istifa eder, CEO’su bu utançla yaşamaktansa intihar eder, çalışanları greve gider, hisse senetleri şok düşüşler yaşayarak değer üstüne değer kaybederek şirket piyasadan silinip giderdi. Ben de pazarın hakimi olurdum, Vestel büyük bir şansı tepmiş, yazık etmiş.

 18. blank

  elturco78

  bu tv için falan değildir, viral de değildir, ya bayi toplantısında eğlence olsun diye bayilere yapmışlardır, ya da bir kaç öğrenci arkadaş gelin lan hazır elimizde greenbox da varken şöyle bişeyler çekelim bakalım ne olacak demişlerdir…

 19. blank

  Hüdami

  Bu bizim okuldaki vize haftamız için çekmiş olduğumuz bir kurguydu. Bunun burada ne işi var? 🙁

 20. blank

  samito

  çookk komiikk ya…marka yı rezil etmek istiyorsan böyle yöneticiler bulacaksınız..huhahahaha