Dünyanın en prestijli etkinliklerinden biri olan TED artık Kocaeli’de! [Duyuru]

blank
blank

Bugüne kadar dünyanın en prestijli etkinliklerinden biri olan TED, TEDxIzmit adıyla artık Kocaeli’de.

İlk buluşma 20 Mayıs 2017 tarihinde Kocaeli Bilim Merkezinde sıcak, gizemli atmosferinde gerçekleşecek. Sınırlarını aşan, hayal etmekten korkmayan konuşmacılarıyla, değerli fikirleri ışığında geleceğin temelini daha sağlam nasıl atabilirsiniz sorusuna cevap aranacak.

TEDxIzmit’te bu yıl “Peki Ya Sonra?” teması ve derinlemesine Her Şeyden Önce, O An  konuları üzerinde keşif yolculuğunu sürdürecek.

Gün sonunda hayatınızı yeniden şekillendirecek ‘’paylaşmaya değer fikirler’’ mottosu ile hayat çizginize bir kaç cümle eklenecek.

Her şeyden önce

Bu oturumda sizi “Her şeyin öncesine” götürecek konuşmacılar, işe başlama cesaretinin başarının anahtarı olduğunu anlatacak. Kilidi açmanın sırrını sizlerle paylaşacak. Başarının zor kısmının bitmiş olduğuna şahit olacaksınız.

O an

İkinci ve son oturum: “O an”. İlk oturumda “zor olan başlamaktır” dedik ancak başarının kendiliğinden gelmediğini fark ettik. Bu oturumda konuşmacılar size ne gibi engellerle karşılaştıklarını ve nasıl çözdükleri hakkında konuşurken, sizler küçük ipuçları yakalamaya çalışıp aklınızda hep aynı soruyu sormaya devam edecek ve gün sonunda ise tüm bunlar bittiğinde tek bir soru ile baş başa kalacaksınız.

Peki ya sonra?

Etkinlik ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi ve kayıt için tedxizmit.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Leave a Reply