Duyuru: 1.Geleneksel Reklamcı Gençler Zirvesi / 2 Mart Cumartesi Günü

blank

Biz, hepimiz, bugüne kadar hep başka başka yerlerdeydik. Ayrı şehirlerde doğup büyüdük, ayrı okullarda okuduk, sonra ayrı ajanslarda ama aynı amaçla aynı sektör için çalıştık. İşte bu yüzden bizim halimizden yine en iyi biz anlarız ve bizim bizden başka dostumuz yok dostum!

Bugüne kadar birbirimizden habersizdik. Ve sonra bir anda sosyal medya çıkageldi ve bizi biraraya getirdi. Artık birbirimizi biliyorduk. Eleştirdik, anlattık, tanıştık, konuştuk, sorduk. Fakat hala birbirimize yabancıydık, ne de olsa hiç bir şey gerçekliğin yerini tutmuyor. Sonra dedik ki, neden gerçekten tanışmıyoruz? Neden karşılıklı oturup ince belli bardaklardan sıcak çayımızı, tombiş fincanlardan kupamızı yudumlarken karşılıklı oturup iki lafın belini kırmıyoruz? Sence de artık biraraya gelmenin zamanı gelmedi mi?

Ve şimdi geriye gerçekten tanışmak kaldı… İlk kez yüz yüze, ilk kez sahiden tanışmak. O gün geldi çattı!

Biliyorum sen de sabırsızsın sevgili reklamcı dostum!

Biz birkaç ‘acans insanı’ yapılmayanı yapalım dedik, neredeyse 1 aydır hummalı bir şekilde bunu planladık, nakış gibi işleyerek bunun çok güzel olması için her gün kendi kendimize revizyon bile yaptık ve ilk kez bir buluşma düzenlemeye karar verdik. Dileğimiz, bunu gelenekselleştirip devam ettirmek.

Şimdi geriye ne kalıyor, buluşma gününde buluşma saatinde buluşma yerinde olmak.

Görüşmek üzere! 🙂

Organizasyon ve İletişim Bilgileri: reklamcıinsankişisi (twitter)

Tarih: 2 Mart Cumartesi

Saat: 16:00
Yer: Şahika (Teras), Nevizade Sk. No: 17 Beyoğlu

Leave a Reply

12 comments

 1. blank

  Cem Etyemez

  buluşma saatine bakarak etkinliğin adının “1. geleneksel cumartesi günleri çalışmayan reklamcı gençler zirvesi” olarak değiştirilmesini talep ediyorum. : )

 2. blank

  hikmetin

  genç derken ruhen gençlerde dahilmi yaş sınırı 18 le sınırlımı 🙂

 3. blank

  Pelin Ergün

  harika:)

 4. blank

  reklamcıinsankişisi

  arkadaslar öncelikle gelmek isteyen herkes davetlimizdir ki bunu söylememe gerek bile yok 🙂 bunun dışında hayır, yaş sınırı yok. ruhu genç olan herkes davetlidir. ve son olarak, bu henuz ilk buluşma. yani başlıkta da belirttiğim üzere devamı gelecek, bir gelenek haline gelecek. ilkinde gelemezseniz uzulmek yok, 2.sine ve digerlerine gelirsiniz 🙂 sevgiler.

 5. blank

  Seray Çırak

  yine istanbul hep istanbul. istanbul’da olmayan reklamseverleri siz dışlamayın bari. tarihi az ileri alın da biz de plan yapıp gelebilelim. 🙁

 6. blank

  reklamcıinsankişisi

  sevgili Seray Çırak, merak etmeyin her ay yapcaz bunu 🙂 yani en azından öyle istiyoruz.

 7. blank

  Hacer Betül

  Bu sefer kaçırdık. Artık birdahakine..

 8. blank

  Merve Kurtuluş

  yaaa ben çalışmıyorum ama ben de geliyim mi? hı? bi kere staj yaptım ama geliyim mi hı?

 9. blank

  Senior Stajyer

  kesinlikle destekliyorum ben de… yapılmalı, gelenekselleştirilmeli… ama ben de katılamayacağım sağlık olsun ötekine yerimi ayırın gençler:)

 10. blank

  Yunus Emre

  Cumartesi reklamcılar için zor bir gün, bundan sonraki buluşmalar pazar günü için konuşulsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Ha bir de gelenekselleşecek her ay olcak diye her ay istanbul da yapmayalım buyrun ankara ya gelin misarif edelim.

 11. blank

  reklamcılıköğrencisi

  İzmir için de yapılsın böyle etkinlikler bekleriz efendim. Burada da reklamcılık öğrencileri var.

 12. blank

  Ulviye YILMAZ

  Merve Kurtuluş 🙂 Neden gelmeyesin canım benim, elbette ki gelebilirsin. Cumartesi gününü iple çekiyorum. Görüşmek üzere 🙂