Fikir Ver Nedir?

Aslında çok basit: Fikirlerinizi, tasarımlarınızı, yazılarınızı, yaratıcılığınızı ya da duygu ve düşüncelerinizi herhangi bir konu ya da sektör sınırlaması olmaksızın, hiçbir bürokratik sürece takılmadan göndermenize ve Fikirçok.net bünyesinde sergilemenize yarayan sevilesi kolaylıktır.

Ne İşe Yarar?

-Fikirçok.net’in tüm imkanlarını önünüze serer. Sizden geleni kendi içeriği gibi kabul eder ve bu içeriği elinden geldiğince yaymaya çalışır. Beraber yürüyüp beraber ıslanırsınız.

-Eleştirir ya da eleştirilirsiniz.

-Beğenilir ya da yerilirsiniz.

Sonuç olarak kendi sitenizde istediğiniz gibi yazar istediğiniz gibi çizersiniz. Ağır hakaret, derin siyaset olmadıkça kimseye sormadan dilediğiniz içeriği dilediğiniz üslupta yayınlama hakkına sahipsiniz.

-Sansür yemezsiniz.

-Kimseden izin istemezsiniz.

-Kendi sesinizi kendiniz açar, kendiniz kısarsınız.

Kimler İçerik Gönderebilir?

Dahi anlamındaki -de ve -da’yı ayrı yazabilen herkes Fikircok.net’te yazılarını ve düşüncelerini yayınlayabilir.

Tek Ricamız: Yazım ve imla kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım.

Bekliyoruz efendim: fikir@fikircok.net

Leave a Reply

7 comments

 1. blank

  mustafa kaya

  buz dagının görünmeyen kısmını gördüm

  -1
 2. blank

  İster Kırmızı ödülleri olsun, ister Kristal Elma ya da Felis farketmez, juri üyeleri literatür bilen insanlardan oluşmalıdır. 1- 2 kişi sektör dışından ya da sektöre yakın, estetik algısı olan insanlar tarafından seçilmelidir. Kırmızı jurisi olarak görev aldığımda gördüm ki, kreatif işleri hiç anlayamayacak bilgide insanlar değerlendirmeler yaptılar. Bu kabul edilebilir bir şey değil.

 3. blank

  ebru

  Sen galiba kayboldun çocuk. Gel biraz soluklan.

  -2
  • blank

   Şef

   Anlayamadım neler oluyor… Kaybolduğum yer sanırım kendim.

 4. blank

  Yunus

  Merhaba. Ben de fikirlerimi, düşüncelerimi paylaşmak isterim. Neler yapmam gerekiyor bunun için?

  -1
 5. blank

  Mehmet Mustafa

  Merhabalar yaratıcı ve özgür sitenizi çok beğeniyorum. Yazmayı ben de çok seven bir kardeşinizim ve sizinle aynı yolda yürümek istiyorum. Ne dersiniz? Benden olur mu?

 6. blank

  Kaya Mert Karapınar

  Merhaba, yedi yılı yöneticilik olmak üzere toplam 10 yıldır satış sektöründe büyük bir enerjiyle çalışmaktayım. Sektör birikimimi, pandemi dönemi zamanımın çokluğu sebebiyle de özellikle dijital dönüşüm, nöropazarlama ve satın alma teknikleriyle ilgili yepyeni birçok bilgi ve araştırmayla pekiştirdim. Halihazırda 4 yeni blog yazım ve bir girişimcilik fikrim mevcut. Ayrıca yazı yazabileceğim en az on yada oniki yazılık konum da birikmiş durumda. Bana sitenizde yazarlık şansı verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.