Gelişine Çakanlar #2: LC Waikiki’nin Tertemiz Çakışı: Konuşan Billboard | Mutlu Yüzler

blank
blank

An itibari ile Fikircok.net olarak GELİŞİNE ÇAKANLAR başlığı altında, ülkemizin güzide markalarının yaptığı spektaküler hareketleri incelemeye devam ediyoruz.

(Sözün özü, Fikirçok.net’te dillendirilen hiçbir iddia, iftira atmak ya da ajansların itibarlarına gölge düşürmek amacıyla değil, aksine bu ajanslar ya da kurumlar tarafından mağdur edilmiş kişilerin sesini duyurabilmeleri adına gazetecilik ilkeleri gözetilerek yapılmaktadır. Basın özürlüğü nezdinde ve haberin yayılma-duyurulma ilkeleri çerçevesinde bize farklı kaynaklardan ulaşan bilgileri sitemizde yayınlayıp mağdurun sesini duyurmaktan başka bir amacımız yoktur. Var olan bir vakanın duyurulması görevini üstlenmekteyiz. Kurumların itibalarını zedelemeye yönelik herhangi bir amacımız olmadığı gibi Fikirçok.net dışında paylaşılan hiçbir yorum ve yazı bizi bağlamaz.)

Ortayı Açan: LC Waikiki

Gelişine Çakan: Isobar

Akbank Konuşan Billborad: http://www.mediacatonline.com/akbankin-konusan-raketi/

LC Waikiki Konuşan Billboard | Mutlu Yüzler

Takdir siz yüce Türk milletinin!

(Sizlerden gelecek ”efsane çakışları” da bekliyoruz.)

(Aksini düşünüyorsanız da lütfen yorum yazarak görüşlerinizi belirtin. Hayır bu iş çok orjinal, hayır burada bir çakış yok diyorsanız, biz de insanız tekrar inceler hatamızı düzeltiriz. Hürmetler.)

Leave a Reply

3 comments

 1. blank

  yok

  İş Propaganda’nın değil. Isobar diye hatırlıyorum.

  • blank

   fikircoknet

   Bilgilendirme için teşekkürler.

 2. blank

  mehmet

  bu blogu açtığınızda her paylaştığınız linke bu kadar tıklayacağımı tahmin etmezdim, bir ajans çalışanı olarak gelişine çakanlar serisi yapmanızı çok önemsiyorum benim de size birkaç önerim olacak. joelapompe tarzı bir duruşunuz oluştu bence bu da güzel. sonuçta lcwaikikiye sorsan orji fikir ama işte…

  Bu arada turkcellin hakan altunlu işi de dahil bu da oldukça çakma. Yani insan bi google konuşan billboard yazar yahu yoksa aman aman bir fikir değil zaten