Gelişine Çakanlar #1: Turkcell, Hakan Altun Reklamı ve Diğerleri

blank
blank

An itibari ile Fikircok.net olarak GELİŞİNE ÇAKANLAR başlığı altında, ülkemizin güzide markalarının yaptığı spektaküler hareketleri inceleyeceğiz. Aslında bu işler takım oyunuyla ortayaçıkıyor. Ajanslar her ne kadar sorumluysa, markalar da bir o kadar sorumludur.

Gelişine çakan bu abilerimiz; ”tüketici maldır” felsefesini benimseyerek hareket eden, yurtdışında yapılan işleri tekrar pişirip bizlerin önüne koyan marka ve ajanslar oldukları için aslında pek de acımayacağız kendilerine…

(Sözün özü, Fikirçok.net’te dillendirilen hiçbir iddia, iftira atmak ya da ajansların itibarlarına gölge düşürmek amacıyla değil, aksine bu ajanslar ya da kurumlar tarafından mağdur edilmiş kişilerin sesini duyurabilmeleri adına gazetecilik ilkeleri gözetilerek yapılmaktadır. Basın özürlüğü nezdinde ve haberin yayılma-duyurulma ilkeleri çerçevesinde bize farklı kaynaklardan ulaşan bilgileri sitemizde yayınlayıp mağdurun sesini duyurmaktan başka bir amacımız yoktur. Var olan bir vakanın duyurulması görevini üstlenmekteyiz. Kurumların itibalarını zedelemeye yönelik herhangi bir amacımız olmadığı gibi Fikirçok.net dışında paylaşılan hiçbir yorum ve yazı bizi bağlamaz.)

Aferin çocuklar, efsane çakmışsınız!

Serinin İlk Çakışı: Turkcell ve Hakan Altun

Ortayı Açan: gnctrkcll

Gelişine Çakan: Manajans/JWT

Filmin Çakıldığı (Çalındığı) Muhtemel Kaynak

Leave a Reply