İstanbul Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü, 13 Nisan – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Akademi’de genç profesyonelleri sektör uzmanları ile bir araya getiriyor. Sektörün önde gelen uzmanları eşliğinde hazırlanan, dijital pazarlama alanındaki en kapsamlı eğitim programının tamamına katılmaya hak kazanacak genç liderlerden biri olmak için son başvuru tarihi 4 Nisan.

2010 yılından beri genç profesyonellere e-ticaret sektörünü tanıtmayı ve onları sektördeki uzmanlar ile tanıştırmayı hedefleyen İstanbul Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü, 13 Nisan – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Akademi ile genç profesyonellere dijital pazarlama alanındaki en kapsamlı eğitim programını sunmaya hazırlanıyor.

Sektörün önde gelen uzmanları eşliğinde hazırlanan Dijital Pazarlama Akademi, her seviyeden katılımcıya hitap eden, dijital pazarlamayı baştan sona öğreten eğitim modüllerinden oluşuyor. Dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen herkesin bilmesi gereken dijital pazarlama planı oluşturulması, içerik pazarlaması, sosyal medya yönetimi, mobil pazarlama, dijital medya planlaması ve satın alımı gibi konuların hem teorik olarak anlatılacağı hem de pratik olarak uygulanacağı eğitimlerde, katılımcılar arası dayanışmayı teşvik eden atölye çalışmaları ve vaka analizleri gibi etkinlikler de yer alacak. 30’dan fazla eğitmenin bulunacağı, 15 gün sürecek olan eğitim programında, şirket gezileri gibi interaktif birçok etkinlikle de katılımcılara yeni olanakların sağlanması hedefleniyor…

4 Nisan 2013’e kadar http://dpakademi.org/katilim adresindeki formu dolduranlar arasından seçilecek 50 kişi, Dijital Pazarlama Akademi’de asil katılımcı olmaya hak kazanacak. Her eğitime 10 ile 50 kişi arasında misafir katılımcı kabul edilecek ve misafir katılımcı başvuruları etkinlik süresince devam edecek.

Kariyer.net, Reklamstore, Banner Ofisi, Webrazzi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin destekleriyle gerçekleşen Dijital Pazarlama Akademi’ye, dijital pazarlama sektörünün üreten tarafında yer almak isteyen herkes davetli.

11

 

Leave a Reply

1 comment

  1. blank

    ayranman

    vay reklam da mı almaya basladınız sevgılı fıkırcok.net?