Kristal Elma Türkiye Reklamcılık Ödülleri’ni geride bırakalı az bir zaman oldu. Gördük ki yine çakma vakaları ödüller almaya devam ediyor. Hızla, yılmadan, bıkmadan. Biz de bu kararlılık ve istikrara kristal veriyor, yakutlarla donatıyor, zümrütlerle süslüyoruz. Tebrikler…

2019’un ödül alan bir işi var ki akıllara zarar bir aşırı esinlenme. Yine buram buram creativity kokusu sardı her yanı.

“Ford Service – Original Part” isimli bir çalışma 23 Mayıs 2015 tarihinde behance’de yayınlanmış.

blank

Bu görsel ise çalışmanın tarihi ve ismini görmeniz için. Behance’de görmek için tıklayın

blank

Sıradaki ise bu yılın gümüş elmalarından birini kaptı.

blank

20 numara oyundan çıkıyor, yerine 20 numara giriyor… Tribünler Grafikir Reklam Ajansı‘nın golünü kutlamak için ayakta!

Tebrikler, tribünleri ayağa kaldırmayı başardınız. Ödülünüze güzel bir yer bulmuşsunuzdur çoktan. Ona bakarken orijinaliyle değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Eğer elinizde orijinal bir şey varsa yapın bunu tabii. Eğer yoksa başka seçenekler var elbette, yani bunlar hep tercih. Kafanıza göre.

Aşağıdaki bağlantı üzerinden Kristal Elma 2019’un ödül alan tüm çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Ctrl-f veya cmd-f yardımıyla söz konusu ödülü görebilirsiniz. Kamyon yazın yeter:)

Ödüller

Leave a Reply

3 comments

 1. blank

  Oguzhan

  Bu sektör iflah olmaz artık. Ödüller meşru mu kimse bilmiyor, bilenler sadece ödülü alanlar… Böyle durumlarda ödülün iade edilmesine ihtimal veremiyorum bile çünkü ödülü alırken bile pek bir utanma olmamış. İade mi? Ödülü geri almak mı? Nerdeee

 2. blank

  Kristal Elma ve Kırmızı jürilerinde svstudios ve grafikir’in elemanları eksik olmayınca berbat işlerine ödül yağdırıyorlar kesmiyor birde çalıp çırptığı işlerinden utanç bile duymuyorlar!

 3. blank

  İsmi Lazım Değil

  Orijinali ile değiştirmişler(!)