Marketing Meetup’tan Fikircok.net Okuyucularına Çok Özel İndirim!

blank

Türkiye’nin En Önemli Pazarlama Etkinliği Marketing Meetup Yaklaşıyor! Bu sefer konu “Gelecek”

Pazarlamaya ait faydalı birçok alt konunun, alanında uzman konuşmacılar tarafından anlatıldığı, iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak pazarlama ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan bir buluşma serisi olan Marketing Meetup’ın üçüncü buluşması “Future” yani “Gelecek” temasıyla profesyonellerle buluşuyor.

Aynı zamanda teknolojinin şekillendirdiği yeni dünyaya odaklanacak olan Marketing Meetup’ın sahnesinde artırılmış gerçeklik ile sanal gerçekliğin bir arada kullanıldığı bir teknoloji olan mixed reality’i, Türkiye’de ilk kez bir etkinlik alanında canlı olarak deneyimlenecek.

Belli olan konuşmacıları arasında Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, pazarlama sektörünün yeni trendi oyunlaştırma alanında uzman Ercan Altuğ Yılmaz, Futurebright kurucularından Akan Abdulla, Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı Arda Erdik, Araştırmacı ve Psikolog Tülin Turanlı Lehy ile birlikte bu dopdolu günü “geleceğinize” ayırmayı unutmayın.

Üstelik Fikircok.net okuyucularına özel bir indirim fırsatını da sizlerle paylaşmak isteriz:

stajyer20 koduyla yapacağız bilet alımlarınıza özel %20 indirim fırsatı, Marketing Meetup’tan Fikircok.net okuyucularına yapılan güzel bir jest.

Yerinizi şimdiden ayırmak için yapmanız gereken tek şey, zaten oldukça makul fiyatlarla satışa sunulan Marketing Meetup biletlerini stajyer20 koduyla satın almak.

Marketing Meetup, üçüncü serisi Future ile 9 Mayıs 2017’de İKÜ Akıngüç Oditoryumu’nda sizlerin karşısında olacak.

Ajandanıza bu günü not almayı ihmal etmeyin. Kayıt yaptırmak ve adres bilgileri için: Marketing Meetup

Fikirçok.net Ekibi

Leave a Reply