Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından ilk defa 2002 yılında düzenlenen ve ağırlıklı olarak pazarlama iletişimi ve reklam
konularına odaklanan Adventure Reklamcılık Yarışması bu yıl TTNET proje ortaklığında katılımcılarına şu soruyu yöneltiyor: “Dünyanın en hızlı reklamcılık deneyimine hazır mısınız?

Yarışmada süreç şu şekilde işleyecek: 10 nisan’da başvurular açılıyor, 30saniyenvar.com’dan başvurular alınıyor ve yarışmacılardan hayali bir ajans başkanını 30 saniyede etkileyebilecek video hazırlamaları isteniyor.

Final etabı 10-11-12 Mayısta gerçekleşecek olan yarışmada 10 Mayısta  Müşteri yönetimi, Strateji, Yaratıcılık, Digital yönetim  ve Kampanya yönetimi konularında finalistlere eğitim verilecek, 11 Mayıs tarihinde TTNET ve 41?29!’un vereceği brief’e göre katılımcılar fikirlerini ortaya çıkaracaktır…

12 Mayıs final gününde sunumlardan önce kokteyl verilecek, kokteylin ardından finalistler sunumunu yapacak, ödüller verilecektir. Yarışma grupları en fazla 3 kişiden oluşabilecektir. Başvuru süreci daha fazla bilgi edinmek için: http://buik.boun.edu.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

adventure-afis

 

Leave a Reply

3 comments

 1. blank

  geçen yılki adventure, bir öğrenci topluluğu için bile oldukça amatör bir organizasyondu. üzgünüm boğaziçili kardeşlerim, no offence! : )

 2. blank

  tutankamon

  geçen sene katılıp hüsrana uğramıştık, biraz daha şeffaflaşssa bu yarısma guzel aslında tavsiye ederm

 3. blank

  Merve Kurtuluş

  ben katılacağım büyük ihtimalle. boş atarız dolu tutarız belki. belli mi olur? 😀