Girişimcilerin iş fikirlerini 54 saat süren bir maratonda şirket kurma aşamasına getirmesini sağlayan Startup Weekend başlıyor.

Ege bölgesinde ilk kez düzenlenecek olan Startup Weekend, İzmir Ekonomi Üniversitesi ev sahipliğiyle girişimcilerin fikirlerini hayata geçirmeye yardımcı olacak. 1 Mart Cuma günü başlayacak olan etkinlik, 3 Mart Pazar gününe kadar devam edecek.

Bu etkinlik, başka başarı hikayelerini dinlemek yerine sana kendi başarı hikayeni 54 saat içinde yazıp hayata geçirebileceğin bir platform sunuyor. 1 Mart Cuma günü, İzmir Ekonomi Üniversitesi D blok fuaye alanında yapılacak olan açılış konuşmaları sonrasında, katılımcılar fikirlerini jüri ve mentorlar ile paylaşacaklar. Daha sonra sunulan fikirler içinden en iyilerini seçip takımlarını kuracaklar ve seçilen ekip 54 saat boyunca, 6 mentorun desteğiyle fikirlerini ürün aşamasına getirecekler ve etkinlik sonunda yapılacak oylama ile kazanan takımlar açıklanacak.

Katılımcılar 3 Mart Pazar günü, İzmir Ekonomi Üniversitesi D blok fuaye alanında yapacakları final sunumları ile iş fikirlerini girişime çevirebilecekler…

Kayıt: izmir.startup@weekend.org

Ayrıntılı Bilgi İçin

Baran Eryılmaz

eryilmaz.baran@gmail.com

0536 962 88 55

 

Leave a Reply

3 comments

 1. blank

  naim

  şu işi keşke yapabilecek adamlara organize ettirseler de bir şeye benzese. beceriksiz insanların eline bu tür organizasyonların bırakılmasına üzülüyorum.

 2. blank

  gökce

  organizasyon ekibi ile ilgiliyorum yapan arkadaşlar saçmalamışlar.Ekip özellikle baran bey herşeyle en ince ayrıntısına kadar ilgileniyorlar.Herhangi bir sorununuz olduğunda kesinlikle geri dönmemezlik yapmıyor bugün ve haftasonu onun sayesinde süper geçeceğini düşünüyorum…

 3. blank

  Baran Eryılmaz

  Naim Bey Merhaba,

  Organizasyon ile ilgili her türlü bilgiyi iletişim bilgileriniz vermeniz durumunda sizinle seve seve payşabilirim. Belki fikirleriniz değişir.

  Bana eryilmaz.baran@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Sevgiler, Saygılar.

  Baran Eryılmaz