blank

Honda Hands (Eller) Reklamı

Her markanın en en en en çok istediği şeylerin başında gelir ‘hadi bir video çekelim de milyonlar izlesin’ düşüncesi. THY bunu zor da olsa Messi+Kobe ikilisiyle başardı. (Dipnot: çuvalla para dökerek :p)

Yaptıkları işleri taparak takip ettiğim ajans olan W+K külliyatı bakın bu sefer de Honda’cı abilerin gönlünü nasıl da şen nasıl da şakrak etmiş. Bu sefer Portland değil London ama olsun W+K her zaman W+K’dır. Ölüsü iş yapar. Türkiye’ye gelseler ne olurlardı bilmem ama galiba dayanamayıp onlar da Nil Karaibrahimgil ile birlikte bi jingle patlatırlardı gibime geliyor. Dağlara taşlara…

Neymiş: Viral olması ümidi ile tonla para döküp astronomik ve sikimsonik derecede ünlü kişileri kullanmaya gerek yokmuş.

Neymiş: Bir civata bile 2 günde 2 milyona yakın izlenirmiş.

Neymiş: Az yaratıcı olun, azıcık kafayı çalıştırınmış.

Olaylar, olaylar…

Kılaynt: Honda

Ecıynci: W+K London

Leave a Reply

3 comments

 1. blank

  reklamcaylagi

  ben yapsaydım mesela öğrenci işi derdiniz. WK Yapınca tapılacak iş mi oluyor?

 2. blank

  Senior Stajyer

  Kardeşim çok yanlış gelmişsin sen. Bak, ilk soldan dön. Sırtını bana ver bi kaç sene kadar geçmişe yürü. Bi elini yüzünü yıka geri gel. Hadi kal sağlıcakla.

 3. blank

  beğendiğim bi reklamı izlediğimde ulan bu fikri nası bulmuşlar diye sorar, kendime göre ufak bi kesin boyle gelmiştir akıllarına diye yol haritası çıkarırım. ilk defa bir işe açıklık getiremedim, yok olm bulamıyorum ben bunun çıkış yolunu dedim. saygıylan eğiliyorum, hondanın h’sini yalıyorum.