blank

Fikirçok.net Artık Bundle’da!

Türkiye’nin bağımsız reklamcılık ve iletişim platformu söylemiyle 3 yıl önce kurulan, ‘daima az ve öz içerik’ mottosuyla yoluna devam Fikirçok.net; son zamanlarda en iyi çıkışı yapan ve binlerce kullanıcı tarafından indirilen haber uygulaması Bundle’da yerini aldı.

Bundle Nedir?

Hepimiz güne, gündemde olup biteni merak etmekle başlarız ve bu merak gün bitene kadar devam eder. Bundle uygulaması, gündemi merak edenlerin meraklarını dindiren ve kullanıcıların habere ulaşma ihtiyaçlarını en hızlı şekilde gideren bir mobil uygulama.

Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 30’dan fazla ülkede, binlerce haber kaynağı içinden kişiye özel haberleri derleyen Bundle, kolay kullanımı ve sade tasarımıyla alanındaki en iyi mobil uygulama olarak gösteriliyor. Türkiye’deki ve dünyadaki binlerce popüler haber ve içerik sitesine tek bir dokunuşla ulaşmanızı sağlayan Bundle uygulamasını Andorid ve iOS marketten hızlıca indirebilirsiniz.

android için: Ücretsiz İndir

iOS için: Ücretsiz İndir

Aşağıdaki 3 kolay adımı izleyerek, Türkiye’nin en hızlı büyüyen iletişim platformlarından biri olan Fikirçok.net’i Bundle’da takip etmeyi sakın unutmayın 🙂

fikircoknet-bundle (1)


1.ADIM

Screenshot_2015-11-05-20-59-38


2.ADIM

Screenshot_2015-11-05-21-01-00


 

3.ADIM

Screenshot_2015-11-05-21-01-27

Leave a Reply