Reklamcılardan Anneler Günü Reklamı / Bolca İçgörü, Bolca Eğlence İçerir

blank

Teknosa ya da Beko… Hepsi aynı kafalarda seyrederken bir reklam ajansının Anneler Günü kutlaması bu senenin en iyisi olarak gönlümüze çoktan taht kurdu bile. İşin altında Youth Republic’in imzası var. Yaptığım eleştirilerin ve ettiğim küfürlerin yanına bu sefer alkışlarımı koyuyorum.

Fikir çok iyi çünkü:)

Anne Ben Ne İş Yapıyorum?

Leave a Reply

8 comments

 1. blank

  merve

  like like like

 2. blank

  çubuklu stajyer

  Kabaca söylemek gerekirse anneleri aptal yerine koyan bir reklam. Tamam eyvallah anneler bazen döneme ayak uyduramadıkları için komik durumlara düşüyorlar, ama hedef kitlene bunu göstermek ne kadar doğru? Neden anneler ağlamasın gibi hem yaratıcı hemde net fayda veren bi’ iş burada yayınlanmıyorken kusura bakmayın ama bu boktan işin hiç yeri yok fikircok.net iyice stajyer sitesine dönmeye başladı yaratıcı yönetmen edasıyla iş eleştirme lüksünü nerden buldunuz? Eğer bu sitenin hedefi yeni piyasaya gireceklere yol göstermekse, neden daha eğitici piyasada bu var bak bu da var bunu bilmen lazım bunu yapmaman lazım temalı işler paylaşmıyor. Ha yok eğer işiniz iş eleştirmekse daha çoğunuz öğrenci veya stajyer nasıl bir özgüvendir şaşırdım.
  saygılar.

 3. blank
 4. blank

  çubuklu stajyer

  çok güzel savunma tebrik ederim 🙂 olunca oluyorsa kasmaya gerek yok.

 5. blank

  savaş yeşildağ

  Yahu nasıl negatif insanlarmışsınız siz. Anneleri hizmetci yerine koyuyor falan. Samimi ve sıcak bir reklam ya mesaj, anneniz sizi siz oldugunuz için sever etiketiniz için değil, ne iş yaptıgınız önemli degildir. Mesajı almak yerine hemen yargılamayı gitmek sıkıcı degilmi, halaa birşeyler yazmış olmk için yazmak fikrinden sıyrılmadınız mi, iyi iyidir kötü kötü, iyinin içinde kötü falan gibi facebook geyiklerini bırakıp taktir edin ya da etmeyin ama nollur gerilmeyin, artniyet paranoyası içinde delirmyin artık. sakin olun biraz daha, sıcak ve samimi olmak istemişler sadece birilerini aşağılamak degil. sakin dude biraz daha sakin…

 6. blank

  a&b&c

  çubuklu stajyer doğru düşünmüyor bence çok güzel bir reklam ama ne demişler renkler ve zevkler tartışılmaz

 7. blank

  çubuklu stajyer

  Reklamcılık, fikircok.net’te “renkler ve zevkler tartışılmaz” denecek duruma geldiyse üzücü.

 8. blank

  yale

  bence çok saçma bir reklam