Yerelden gelen işleri paylaşmaktan gurur duyduğumuz defalarca kez yineledik. İzmir’den yine ilgi çekici bir kampanya ile karşınızdayız. Kısaca özetlemek gerekirse;

”Türkiye’nin gıdalarla temasa uygun ilk ve tek kağıt havlusu Premia Web elçilerini arıyor” söylemiyle yola çıkan Premia markasının facebook kampanyası aslında bu.

Her ay seçilen 10 kişi facebook.com/webgiller sayfasında, hediye edilen ürünler ile yaşadıkları deneyimleri paylaşacaklar ve daha büyük hediyelere sahip olacaklar.

Ayrıca en yaratıcı deneyimi anlatan kişi Premia markasının reklam yüzü olacak!

Premia tarafından her ay seçilen her yeni 10 (on) kişiye 1 (bir) aylık premium ürün paketi gönderilir. Kullanıcılar sorulan sorulara karışılık, deneyimlerini sayfada paylaşırlar ve büyük ödülü almaya hak kazanırlar. Marifetli hanımları bir araya toplayan Webgiller, hanımların bilgilerini, deneyimlerini paylaşacakları sosyal bir platformdur.

Hanımlar Premia ürünlerini kullanarak mutfaklarda yaşadıkları rahatlık ve kolaylıkları paylaşarak bizzat Premia markasının web elçileri konumundadırlar.

Ajans: US Brainworks, İzmir

gorsel

Leave a Reply

2 comments

  1. blank

    ayranman

    ben pek bı yaratıcılık goremedım ama yerel olması hususunda onemsıyorsunuz heralde

  2. blank

    asterix

    yaratıcılıktan öte gayet başarılı bir sosyal medya kampanyası diye düşünüyorum. bir iş sonuçta fayda sağlıyorsa illa yaratıcı olmak zorunda değil. tüketiciyi bire bir marka elçisi durumuna koyan stratejik bir yaklaşım olmuş bu. saygılar.